Plastik Cerrah Dr Özge Ergün
Dr. Özge Ergün

Op. Dr. Özge Ergün, 1973 yılında Samsun’da doğmuştur. Kabataş Erkek Lisesi ve ardından 1997 yılında GATA Tıp Fakültesini bitirmiştir.

1998-2000 yılları arasında Kıbrıs Barış kuvvetlerinde Tıp Doktoru olarak mecburi hizmetini tamamlamıştır.

2000-2005 tarihleri arasında GATA Tıp Fakültesinde Plastik Cerrahi eğitimini tamamlamıştır.

2005-2008 tarihleri arasında Gümüşsuyu Hastanesinde,  2008-2012 tarihleri arasında Kasımpaşa Deniz Hastanesinde Plastik Cerrahi Kliniğinde görevine devam etmiştir.

2012-2017 tarihleri arasında kurucusu olduğu Fulya’da bulunan NewAge klinikte mesleğini icra etmiştir.

2018 yılı itibari ile Fulya’da kendi muayenehanesinde çalışmaktadır.

Uluslararası dergilerde 17, ulusal dergilerde 6 yayınlanmış makalesi bulunmaktadır.

Türk Plastik Cerrahi Derneği yarışmalarında deneysel ve klinik dalda birincilik ve ikincilik ödülleri bulunmaktadır.

Türk Plastik Cerrahi Derneği, Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği, International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS),  Rhinoplasty Society of Europe (RSEüyelikleri bulunmaktadır.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

BURUN ESTETİĞİ

Rinoplasti sayesinde burnunuzun boyutlarını küçültmek ya da büyütmek, burnun ucunun ya da kemerinin şeklini değiştirmek mümkündür. Rinoplasti ile burun deliklerini daraltabilir, üst dudağınız ile burun arasındaki açıyı değiştirebiliriz.

MEME ESTETİĞİ

Dolgun ve güzel memeler genç yaşlarda çekici gibi görünse de kısa sürede yer çekiminin etkisi ile şeklini kaybedip ve sarkabiliyor. Göğüslerin eski formu özlendiğinde yeni göğüslerine meme estetiği ile ulaşabilirler.

VÜCUT ESTETİĞİ

Kıyafetlerini seçerken artık daha özgürsün! Liposuction yağ birikimi olan her bölgede uygulanabilir. Liposuction karın, kalça, uyluk, diz, üst kol, çene, yanak ve boyun dahil olmak üzere vücudun pek çok bölgesinin biçimlendirilmesine yardımcı olur.

YÜZ ESTETİĞİ

Orta yüz germe 30 yaşın üzerinde, yorgun görüntüsünden kurtulmak isteyen ancak tam yüz germe ameliyatı gerektirecek kadar da cilt elastisitesini kaybetmemiş ve sarkıklık derecesi fazla olmayan sağlıklı erkek ve bayanlarda uygulanır.

İLETİŞİM

Sorularınız için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

ADRES

Hakkı Yeten Cad. Fulya Teras C1 – 67 Fulya / Istanbul

SOSYAL MEDYA