Yüz Germe

 

Yüz – Boyun germe ameliyatı nedir?

Eğer yüzünüzdeki yaşlanmanın getirdiği çizgilerinden rahatsız iseniz, yüz germe ameliyatı sizin için doğru bir seçenek olabilir.

Yüz germe – Boyun germe ameliyatı, yüz ve boyun bölgesinde, yaşlanma belirtilerini görülebilir bir biçimde iyileştirmek amacı ile gerçekleştirilen cerrahi bir işlemdir:

Doktorunuz aşağıdaki durumlarda size yüz ve boyun germe ameliyatını tavsiye edebilir;

Alt göz kapaklarınızın aşağısında derin kırışıklıkların belirgin olması durumunda.

Yüzün alt kısmındaki kas dokusunda sarkmalar oluşmuşsa.

Burnunuzun iki yanından derin kırışıklıklar ağız köşelerine kadar uzanıyor ise.

Çene ve çene altında gevşek deri ve aşırı yağ birikimleri ikinci bir çene görünümü oluşturmaktaysa, doktorunuz tavsiyesiyle gerçekleşecek olan boyun germe ameliyatı ile bu durumu düzeltilebilir.

Yüz germe ameliyatı cerrahi bir işlemdir; cerrahi olmayan gençleştirme tedavileri ile aynı sonuçları elde etmeniz mümkün değildir.

Diğer yandan bazı uygulamalar sayesinde (Yüz implantları,  enjeksiyonu ile kırışıklık azaltma) ameliyatınızın sonuçlarını daha da iyileştirme sanşınız olacaktır.

Doktorunuz ile yapacağınız Muayene esnasında bilmeniz gerekenler.

Ameliyat son derece bireysel bir karar olup ; doktorunuz ile görüşmeden operasyon kararı almamanız en doğrusudur.

Ameliyatın başarısı ve güvenliği doktorunuz ile size özel gerçekleşen muayene esnasındaki karşılıklı şeffaflık ve açıklığa bağlıdır.

Neden bu ameliyatı olmak istiyorsunuz sorusu doktorunuzun size soracağı ilk sorulardan biri olacaktır.

Yüz germe – Boyun germe ameliyat sonuçları

Ameliyatınız sonrası ilk görünür değişiklikler şişme ve morarma süreci sonrasındaki günlerde ortaya çıkacaktır. Bir kaç aylık bir dönemi kapsayan iyileşme dönemi neticesinde altıncı ayda nihai sonuç elde edilebilir.

Bahsi geçen nihai sonuç sadece yüzünüzün daha genç ve dinlenmiş görüntüsü olmayıp aynı zamanda özgüveninizde olumlu yöndeki artış göze çarpacaktır.

Bu sonuçlarının devamlılığı için güneşten korunma ve beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemeniz dikkat etmeniz gereken diğer hususlardır.

 

– Dr. Özge Ergün’ e ait operasyon öncesi ve sonrası fotoğrafları görmek için ilgili link’ e tıklayabilirsiniz:  https://ozgeergun.com.tr/oncesi-sonrasi/

Ayrıca Dr. Özge Ergün’ ün yüz germe ameliyatı ile ilgili sıkça sorulan sorulara verdiği cevaplara buradan ulaşabilirsiniz.

contact us

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN